Film "Jesus" (english spoken version + english subtitles) - on line


na internetové televizi TV-MIS.cz s porogramem on-demand.

Film Jesus mluvený anglicky (s výjimkou úvodu a závěru) a s anglickými titulky je k dispozici k přehrávání v těchto kvalitách (aktuální je tučně):

160 kb/s | 160 kb/s stream | 390 kb/s | 390 kb/s stream | 1000 kb/s | 1000 kb/s stream

Poznámka: stream umožňuje libovolné přeskakování ve filmu, při nedostatečné rychlosti připojení se však kousne a vrátí na začátek filmu!
Celou obrazovku zobrazíte pomocí tlačítka na liště přehrávače (vedle hlasitosti) - návrat pomocí Esc!
Své komentáře a názory na Film Jesus můžete zanechat zde (ve spodní části strany) na domovské stránce filmu na TV-MIS.cz.
Neodkazujte, prosím, na tuto stranu (adresa se mění dle zátěže serverů), ale na domovskou stranu filmu: film Ježíš česky nebo film Jesus english. Děkujeme.

Za poskytnutí licence děkujeme obecně prospěšné společnosti Nový život, o.p.s. (viz www.znateho.cz).


Reklama z výměnného systému bannerů.

Doporučujeme Milujte se! - časopis nejen pro mládež, časopis pro novou evangelizaci...

Náš tip: Úplně všechny aktivní tituly na TV-MIS.cz zobrazíte zde a nebo zde. Všechna klíčová slova (témata) na TV-MIS.cz zobrazíte zde.

Spřízněné weby: amims.net (provozovatel TV-MIS.cz a TV-MIS.com), fatym.com a oblati.cz (členové A.M.I.M.S.), abcd.bezva.info a knihovna.net (texty knih).
Děkujeme za vaše modlitby, za vaši finanční podporu (č. účtu 200 161 714, kód banky 0300, var. symol 111) a za nabídky vašich filmů a audia.

"Televize Maria Immaculata Mater Spei" (TV-MIS.cz) je provozována sdružením A.M.I.M.S. (Apostolatus Mariae Immaculatae Matris Spei). Obsah tohoto webu je volně šiřitelný, není-li někde stanoveno jinak. Film Jesus není volně šiřitelný, lze jej jen přehrávat - licenční podmínky nedovolují jeho ukládání do počítače.
Pokud se domníváte, že je zde použito vaše autorské dílo a s jeho šířením nesouhlasíte, dejte nám vědět. Zjednáme nápravu.